aktualności


 

1.pngRozpoczęcie współpracy handlowej z partnerem z Francji.

Informujemy, że w lipcu br. Spółka podpisała umowę handlową z partnerem z Francji. W ramach podjętej współpracy partner francuski poinformował Spółkę o uzyskaniu pozwolenia na budowę pierwszego budynku w technologii HOTBLOK we Francji i planuje rozpoczęcie budowy w 2014 roku.

więcej

1.pngBudowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii HOTBLOK.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą RES BROKER Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 system energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK zostanie wykorzystana do budowy socjalnego budynku energooszczędnego w Korzybiu w gminie Kępice. Projekt naszego partnera firmy RES BROKER Sp. z o.o. dostał najwyższą ocenię w ramach programu operacyjnego RYBY 2007-2013. Dotacja do projektu „ Budowa energooszczędnego budynku w Korzybiu” wynosi 85% wartości projektu. Projekt budowy budynku energooszczędnego w Korzybiu jest zgodny z Lokalną Strategią Rozwoju Obszarów Rybackich.

więcej

1.pngPatronat Zarządu Województwa Pomorskiego na inicjatywą budowy domów energooszczędnych

Inicjatywa naszego partnera firmy RES BROKER Sp z o.o. w zakresie budowy socjalnych budynków mieszkalnych w standardzie energooszczędnym z wykorzystanie do budowy ścian zewnętrznych technologii HOTBLOK został objęty patronatem Zarządu Województwa Pomorskiego. Koncepcja budowy domów energooszczędnych i pasywnych sprzyja ochronie środowiska i przyczynia się rozwoju obszarów wiejskich. .

więcej

certyfikaty

 

 

certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt

 

W maju 2011 System HOTBLOK otrzymał certyfikat z Passivhaus Institut Darmstadt – systemowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

System HOTBLOK spełnia wymagania domu pasywnego: elementy budowlane są połączone bez mostków termicznych, współczynnik ciepła dla zewnętrznych elementów budowlanych U≤0,15 W/(m2K).

dystrybutorzy

dystrybutorzy_img.png

oferta

 

Hotblok

 

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

beneficjent

eur.png

Spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działanie 3.3. Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie
w MSP, na realizację projektu pt. „Przygotowanie firmy HOTBLOK do pozyskania inwestorów zagranicznych“.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree