aktualności


 

1.pngZawarcie umowy współpracy.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w dniu 18 stycznia 2016 r. została podpisana umowa współpracy z firmą MY Development S.A. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem zawartej umowy jest nawiązanie przez strony współpracy mającej na celu wybudowanie przez firmę MY Development S.A. w technologii HOTBLOK wielorodzinnego budynku mieszkalnego położonego w Warszawie, spełniającego wymagania domu pasywnego.

więcej

1.pngBudowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii HOTBLOK.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą 4 COMMUNITY INVESTMENT S.A. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 technologia energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK zostanie wykorzystana do budowy mieszkalnego budynku w miejscowości Korzybie. Inwestorem jest gmina Kępice.

więcej

1.pngNawiązanie współpracy z norweską firmą.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w ostatnim czasie został nawiązany kontakt handlowy z firmą budowlaną z Norwegii z okolic Oslo . Norweski partner jest zainteresowany budową domów na terenie Norwegii z wykorzystaniem technologii energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK. Spółka HOTBLOK S.A. wysłał do Norwegii partię materiałów próbnych.

certyfikaty

 

 

certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt

 

W maju 2011 System HOTBLOK otrzymał certyfikat z Passivhaus Institut Darmstadt – systemowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

System HOTBLOK spełnia wymagania domu pasywnego: elementy budowlane są połączone bez mostków termicznych, współczynnik ciepła dla zewnętrznych elementów budowlanych U≤0,15 W/(m2K).

Jak kupić

dystrybutorzy_img.png

oferta

 

Hotblok

 

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree