aktualności


 

1.pngPodpisanie listu intencyjnego.

Współpraca przy realizacji budownictwa energooszczędnego.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, iż na początku marca bieżącego roku został podpisany list intencyjny pomiędzy Mak Dom GK S.A., Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. oraz HOTBLOK S.A.

więcej

1.pngBudowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii HOTBLOK.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą 4 COMMUNITY INVESTMENT S.A. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 technologia energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK zostanie wykorzystana do budowy mieszkalnego budynku w miejscowości Korzybie. Inwestorem jest gmina Kępice.

więcej

1.pngNawiązanie współpracy z norweską firmą.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w ostatnim czasie został nawiązany kontakt handlowy z firmą budowlaną z Norwegii z okolic Oslo . Norweski partner jest zainteresowany budową domów na terenie Norwegii z wykorzystaniem technologii energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK. Spółka HOTBLOK S.A. wysłał do Norwegii partię materiałów próbnych.

certyfikaty

 

 

certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt

 

W maju 2011 System HOTBLOK otrzymał certyfikat z Passivhaus Institut Darmstadt – systemowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

System HOTBLOK spełnia wymagania domu pasywnego: elementy budowlane są połączone bez mostków termicznych, współczynnik ciepła dla zewnętrznych elementów budowlanych U≤0,15 W/(m2K).

Jak kupić

dystrybutorzy_img.png

oferta

 

Hotblok

 

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

beneficjent

eur.png

Spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działanie 3.3. Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie
w MSP, na realizację projektu pt. „Przygotowanie firmy HOTBLOK do pozyskania inwestorów zagranicznych“.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree