aktualności


 

1.pngPodpisanie listu intencyjnego w zakresie oferowania usług GW robót budowalnych

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, iż w październiku br., został podpisany list intencyjny z firmą CONDITE Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Kielcach przy ulicy Piotrkowskiej 12 Przedmiotem podpisanego listu jest zobowiązanie stron o prowadzeniu negocjacji w celu zawarcia współpracy handlowej, której przedmiotem będzie współdziałanie stron w zakresie oferowania deweloperom na obszarze Polski usług polegającym na generalnym wykonawstwie robót (GW)budowlanych z wykorzystaniem technologii pasywnych i wysoko energooszczędnych dla realizacji budynków mieszkalnych, usługowych, użyteczności publicznej, itp. Dostawcą materiałów na ściany zewnętrzne będzie Spółka HOTBLOK S.A., która dysponuje sprawdzoną i wdrożoną technologią produkcji bloczka keramzytowego z wkładką styropianową o współczynniku izolacyjności U=0,15 W•m²/K , potwierdzonym certyfikatem Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt. .

więcej

1.pngBudowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii HOTBLOK.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą RES BROKER Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 system energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK zostanie wykorzystana do budowy socjalnego budynku energooszczędnego w Korzybiu w gminie Kępice. Projekt naszego partnera firmy RES BROKER Sp. z o.o. dostał najwyższą ocenię w ramach programu operacyjnego RYBY 2007-2013. Dotacja do projektu „ Budowa energooszczędnego budynku w Korzybiu” wynosi 85% wartości projektu. Projekt budowy budynku energooszczędnego w Korzybiu jest zgodny z Lokalną Strategią Rozwoju Obszarów Rybackich.

więcej

1.pngNawiązanie współpracy z norweską firmą.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w ostatnim czasie został nawiązany kontakt handlowy z firmą budowlaną z Norwegii z okolic Oslo . Norweski partner jest zainteresowany budową domów na terenie Norwegii z wykorzystaniem technologii energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK. Spółka HOTBLOK S.A. wysłał do Norwegii partię materiałów próbnych.

więcej

certyfikaty

 

 

certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt

 

W maju 2011 System HOTBLOK otrzymał certyfikat z Passivhaus Institut Darmstadt – systemowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

System HOTBLOK spełnia wymagania domu pasywnego: elementy budowlane są połączone bez mostków termicznych, współczynnik ciepła dla zewnętrznych elementów budowlanych U≤0,15 W/(m2K).

dystrybutorzy

dystrybutorzy_img.png

oferta

 

Hotblok

 

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

beneficjent

eur.png

Spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działanie 3.3. Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie
w MSP, na realizację projektu pt. „Przygotowanie firmy HOTBLOK do pozyskania inwestorów zagranicznych“.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree