aktualności


 

1.pngPodpisanie listu intencyjnego w zakresie oferowania usług GW robót budowalnych

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, iż w październiku bieżącego roku został podpisany list intencyjny z firmą CONDITE Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Kielcach przy ulicy Piotrkowskiej 12. Przedmiotem podpisanego listu jest zobowiązanie stron o prowadzeniu negocjacji w celu zawarcia współpracy handlowej.

więcej

1.pngUczestnictwo w programie RYBY 2007-2013.

Budowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii Hotblok

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą RES BROKER Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 system energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK zostanie wykorzystana do budowy socjalnych budynków energooszczędnych.

więcej

1.pngNawiązanie współpracy z norweską firmą.

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w ostatnim czasie został nawiązany kontakt handlowy z firmą budowlaną z Norwegii z okolic Oslo . Norweski partner jest zainteresowany budową domów na terenie Norwegii z wykorzystaniem technologii energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK. Spółka HOTBLOK S.A. wysłał do Norwegii partię materiałów próbnych.

certyfikaty

 

 

certyfikat Passivhaus Institut Darmstadt

 

W maju 2011 System HOTBLOK otrzymał certyfikat z Passivhaus Institut Darmstadt – systemowe rozwiązanie dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

System HOTBLOK spełnia wymagania domu pasywnego: elementy budowlane są połączone bez mostków termicznych, współczynnik ciepła dla zewnętrznych elementów budowlanych U≤0,15 W/(m2K).

dystrybutorzy

dystrybutorzy_img.png

oferta

 

Hotblok

 

HOTBLOK jest najprostszym z możliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

beneficjent

eur.png

Spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działanie 3.3. Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie
w MSP, na realizację projektu pt. „Przygotowanie firmy HOTBLOK do pozyskania inwestorów zagranicznych“.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree