aktualności

 

arrow.png

budynek-korzybie-200x140.jpg


Budowa energooszczędnego budynku socjalnego w technologii Hotblok

Spółka HOTBLOK S.A. informuje, że w związku z podjętą współpracą z firmą 4 COMMUNITY INVESTMENTS S.A. z siedzibą w Słupsku przy ul. Kaszubskiej 17 technologia energooszczędnych ścian jednowarstwowych HOTBLOK została wykorzystana do budowy mieszkalnego budynku energooszczędnego w miejscowości Korzybie. Inwestorem jest gmina Kępice w województwie pomorskim.

Budynek komunalny w Korzybiu został oddany do użytku, zamieszkały w nim cztery rodziny. Jest to dom wybudowany w nowoczesnym systemie jako obiekt prawie pasywny. Gmina Kępice za ekologiczną inwestycję - budynek energooszczędny w Korzybiu znalazła się wśród laureatów prestiżowego ogólnopolskiego konkursu Ministerstwa Środowiska '"Zielone Miasta - w stronę przyszłości". Budynek energooszczędny w Korzybiu zdobył wyróżnienie w II kategorii Konkursu: Przedsięwzięcia lub inwestycje, które wpływają na oszczędzanie zasobów naturalnych, w szczególności z dziedziny gospodarki wodno- ściekowej i ochrony wód, gospodarki odpadami, efektywności energetycznej.

Zrzut_ekranu_2013-07-18_o_15.14.38.png

archiwum

kontakt

hotblok s.a.

 

ADRES:

00-125 Warszawa  

ul. Emili Plater 49


TELEFON:     


32 360.17.69

501.730.500

więcej

hotblok

HOTBLOK jest najprostrzym z mozliwych systemów wykonania obiektów budowlanych, co przekłada się na dużą oszczędność czasu i obniżenie kosztów budowy. Posiada rewelacyjny współczynnik izolacyjności termicznej, dzięki któremu zatrzymuje więcej ciepła i przyczynia się do znacznej redukcji późniejszych kosztów eksploatacyjnych budynku.

beneficjent

eur.png

Spółka otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Działanie 3.3. Tworzenie systemu ułatwiającego inwestowanie
w MSP, na realizację projektu pt. „Przygotowanie firmy HOTBLOK do pozyskania inwestorów zagranicznych“.

Copyright HOTBLOK | all right reserved

designed by the white tree